Web Design

Projektowanie stron internetowych, systemów zarządzania treścią CMS i sklepów internetowych jest ważną częścią działalności naszej firmy. W naszym zespole pracują specjaliści od grafiki komputerowej, programiści PHP oraz administratorzy systemów CMS. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu serwisów i systemów internetowych i jesteśmy w stanie dopasować się do wszystkich wymagań naszych klientów dzięki stosowaniu dedykowanych, autorskich rozwiązań. W odpowiedzi na konkretne wymagania naszych klientów budujemy serwisy www również w oparciu o znane systemy CMS, takie jak Joomla, czy WordPress. Oferujemy wykonania dla naszych klientów kompleksowej identyfikacji graficznej firmy od zaprojektowania logotypu, poprzez projekty graficzne strony www, aż do wykonania szablonów firmowych prezentacji i szablonów pism i dokumentów. Szczegółowa oferta w zakresie Web Design na naszej stronie www.kc.opole.pl

Pro event

Nasz dział WEB DESIGN jest bardzo ważnym elementem podczas realizacji wszelkiego rodzaju konferencji, kongresów i innych imprez wymagających przygotowania graficznego, czy informatycznego. Jesteśmy w stanie opracować dedykowaną wizualizację dla danego wydarzenia przygotowując specjalne jednolite szablony prezentacji, profesjonalnie wydane materiały drukowane i duże elementy wystroju i oznaczenia miejsca konferencji (banery, plakaty, standy, ścianki itp.). Dla ważnych wydarzeń, które wymagają profesjonalnej promocji budujemy specjalne informacyjne serwisy internetowe, na których potencjalni uczestnicy mogą poznać prelegentów, program konferencji i zgłosić swoje uczestnictwo przez formularz rejestracyjny. Obsługujemy również realizację konferencji internetowych.  

Nasza oferta charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością, co gwarantuje Państwu pełne zadowolenie dzięki idealnemu dopasowaniu się do potrzeb Państwa firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz portfolio.

ZAUFALI NAM